Fotografia hoteli i architektury hello@rimlightstudio.com | +48 504 665 802
Chwila w Chacie Cyborga.
Chata Cyborga to miejsce z historią położone na krańcu świata. Kiedy mijasz ostatnią wioskę i  jedziesz przez las, to po pewnej chwili zaczynasz zastanawiać się czy to na pewno tam 🙂 Jednak dojeżdżając nie ma najmniejszej wątpliwości, to tutaj! Pensjonat otoczony jest niewielkimi wzgórzami i niekończącym się lasem. Od drogi oddzielony jest uroczą rzeką przez którą prowadzi jeszcze bardziej uroczy mostek. Właściciele, Pani Jolanta i Pan Janusz zadbali o najmniejsze detale zachowując spójność i autentyczność tego miejsca.
Centrum Nauki Sudecka Zagroda Edukacyjna
Centrum Nauki Sudecka Zagroda Edukacyjna to kolejny niesamowity projekt w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Projekt jest nam bardzo bliski i gorąco mu kibicujemy. W początkowej fazie wspieraliśmy projekt doradztwem i consultingiem IT. W międzyczasie tworzyliśmy dokumentację zdjęciową oraz wykonywaliśmy zdjęcia reklamowe wnętrz i okolicy do publikacji, makiet i aplikacji interaktywnych na potrzeby projektu. W końcowym okresie budowy prowadziliśmy projekt wyposażenia IT/multimedia oraz koordynowaliśmy proces budowy największej platformy symulującej trzęsienie ziemi w Polsce. Wykonaliśmy także dwie autorskie instalacje: makietę imitującą wycinek zastygającej lawy oraz interaktywną makietę małego dymiącego komina wulkanicznego. Projekt zakończyliśmy wykonaniem strony internetowej SZE. instalacja imitująca mały dymiący komin wulkaniczny budowa makiety imitującej wycinek zastygającej lawy wulkanicznej       A tak było kiedyś:    
Warsztaty fotograficzne dla dzieci – portret
Nasi studenci zmierzyli się z bardzo ciekawym tematem jakim jest portret. Każdy z nich pozował i sam ukladał swojego modela.Wykazali się dużą pomysłowością a przy tym świetnie się bawili :). My jedynie zajęliśmy się odpowiednim ustawieniem światła oraz końcową obróbką zdjęć. Serdecznie zapraszam do oglądnięcia najnowszych prac Fotosadu.
PLENER FOTOGRAFICZNY W NOWYM SĄCZU
Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią pierwszy plener fotograficzny w Fotosadzie. Nasi studenci mogli wykorzystać wiedzę w terenie, którą z ogromnym zaangażowaniem zdobywali przez ostatnie miesiące na naszych warsztatach. Poniżej przedstawiamy relację z pleneru który odbył się w Sądeckim Parku Etnograficznym a także w Miasteczku Galicyjskim. Bardzo dziękujemy Dyrektorowi Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu panu dr Robertowi Ślusarkowi za bezpłatne udostępnienie Parku na realizację pleneru warsztatów fotograficznych Fotosad. Również serdecznie dziękujemy Pani Zofii za cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie pozowania naszym studentom :).
Warsztaty fotograficzne – nowe prace naszych studentów
Warsztaty fotograficzne (Fotosad) w Sądeckiej Akademii Dziecięcej. Kolejne zajęcia Forosadu już za nami. Tym razem nasi studenci fotografowali owoce, warzywa oraz dym. Zobaczcie sami jak mali studenci poradzili sobie z tym trudnym do sfotografowania tematem.   Kilka wybranych zdjęć dymu uczestników warsztatów. Tradycyjnie malowanie światłem zakończyło zajęcia 🙂
Studio Borowski – niezwykła huta szkła
Studio Borowski to wyjątkowe miejsce gdzie z płynnego, bezkształtnego, piekielnie gorącego szkła tworzy się niepowtarzalne dzieła sztuki znane i sprzedawane na całym świecie. Rodzinna tradycja, talent i precyzja są wdmuchiwane w każdy gram szkła wyciągnięty z zawsze płonącego pieca. Państwo Borowscy to bardzo mili i otwarci ludzie, oprowadzili nas po swojej hucie, opowiadając i pokazując jak tworzy się te fantastyczne dzieła. Huta i sklep znajduję się w pięknie odnowionym budynku folwarcznym,  200 m na zachód od Tomaszowa Bolesławieckiego. Na pewno zawitamy w tym magicznym miejscu jeszcze nie jeden raz :).  
Warsztaty fotograficzne w Sądeckiej Akademii Dziecięcej
W tym roku po raz pierwszy rozpoczęliśmy realizację serii warsztatów fotograficznych dla studentów z  Sądeckiej Akademii Dziecięcej o których wspominaliśmy jakiś czas temu. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z ich przebiegu  i zapraszamy na kolejną część warsztatów które odbędą się już w grudniu.  
Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne
Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne firmy Europa, największego producenta grzejników w Polsce. Już niebawem kolejna porcja grzejników 🙂
MMC Brainville – 3 miesiące przed ukończeniem
Dwa dni temu wykonaliśmy zdjęcia budynku MMC Brainville, trzy miesiące przed ukończeniem jego budowy. Zdjęcia mają być opublikowane w Przewodniku o Parkach Technologicznych. Budynek wygląda bardzo ciekawie.
Anioły Dobkowa
Za każdym razem, kiedy przyjeżdżamy do Dobkowa, znajdujemy coś nowego i wyjątkowego. Tym razem odkryliśmy gdzie się rodzą Anioły Dobkowa. Jednym z takich miejsc jest warsztat ceramiki artystycznej ART-EL. Zimna, bezkształtna i bezduszna glina przechodząca przez palce Pani Eli nabiera niesamowitego kształtu. Pani Ela z każdym dotykiem swych dłoni wkłada w glinę cząstkę swojej twórczej duszy i pasji, która trwa od najmłodszych lat. Spędziliśmy krótką chwilę podpatrując jak powstają te cudowne kreacje.
Bram-tech – bramy i ogrodzenia
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć bram jakie wykonanaliśmy na potrzeby stworzenia ulotek a także na stronę internetową firmy Bramtech. Bramtech – bramy i ogrodzenia.
300m2 z widokiem na Tatry
Poszerzamy nasze kompetencje o ekskluzywne nieruchomości. Jeden z naszych klientów sprzedaje dom… duży dom (jak na letniskowy „domek” 🙂 … z widokiem. Można godzinami stać na jednym z balkonów lub tarasie i patrzeć na Zalew Czorsztyński i niesamowitą panoramę na której rozciągają się Tatry. Dom to 300m2 w pięknym, pachnącym, jasnym drewnie a światło jest dosłownie wszędzie, nawet w piwnicy 🙂 wszystko wykonane jest z wielką dbałością o szczegóły w typowym góralskim stylu. Łazienki to duński design.
Positive Message w Zdartej Płycie
Positive Message gra ciekawie i pozytywnie :). Mają szybkie, lekkie rytmy, chłopaki grają na bębnach, trąbkach, gitarze i saxie a Michał świetnie śpiewa i zasuwa na klawiszach. Razem tworzą zespół, który gna do przodu i wyrywa pierwsze miejsca na konkursach. Sam koncert w Zdartej Płycie był świetny, rozgrzali publiczność do czerwoności, a na końcu roztańczony i rozśpiewany tłum nie chciał ich puścić ze sceny. Ile razy można bisować? 😉  Podsumowując, koncert czadowy, światło tragiczne (1 żarówka 100W na tyłach 😉 ) Dzięki za koncert i do zobaczenia na scenie!